DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Maja Babcia i mój Dziadek…

            

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

          ,,Moja babcia i mój dziadek...” pod takim hasłem dnia 2 lutego 2017 roku  w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mniszku miało miejsce spotkanie babć i dziadków z wnukami na  specjalnej uroczystości.  W ten szczególny sposób dzieci mogły okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za ich miłość, cierpliwość i zrozumienie. Przedszkolaki  i uczniowie klas 0- III  przygotowali dla nich specjalny program artystyczny pod opieką p. J .Skorupy, p. A. Stoli, p. A . Stefańczak.

       Wnukowie zaprezentowali wiersze, pełne humoru inscenizacje przeplecione piosenkami. Na koniec części artystycznej dzieci zaśpiewały „Sto lat”  i wręczyły własnoręcznie zrobione upominki w postaci laurek, kwiatków oraz serduszek. Po części oficjalnej  wszyscy goście zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. 

Opublikowano: 28 marca 2017 10:11

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 429

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mniszku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony