MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

06.10.2017r. odbyły się w Liśniku Dużym  Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Drop, Kacper Owczarz, Paweł Wieczorek oraz Kamil Stola. Najlepiej spisał się Kacper Owczarz, który zajął III miejsce i tym samym uzyskał awans do Mistrzostw Powiatu  w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców.

23.10.2017r. odbyły się ponownie w Liśniku Dużym Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Nasza szkołę godnie reprezentowali: Kacper Owczarz, Paweł Wieczorek oraz Kamil Stola. Chłopcy wywalczyli II miejsce pokonując szkołę z Gościeradowa,
a przegrali w finale z gospodarzami turnieju. Tego samego dnia kontynuowali rywalizację na szczeblu powiatowym. Ostatecznie Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopcy zakończyli na VII miejscu. Opiekun na zawodach Anna Sydo – Filipczak.

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.